fbpx
 

Nic tak nie nastraja do świąt, jak pełna magii i pięknych dekoracji sesja zdjęciowa z bliskimi. Właśnie taką z przyjemnością możemy Wam zorganizować. Scenki, przy jakich powstaną ujmujące serca fotografie, będą w zimowym, świątecznym klimacie. Pamiętajcie jednak, że na efekt końcowy, musimy wspólnie zapracować. Podpowiadamy więc, w jaki sposób możecie przygotować się do tego spotkania.  

Jak ubrać się na sesję świąteczną?

To pytanie zadaje nam wielu naszych Klientów. Proponujemy, byście przygotowali co najmniej dwie stylizacje, w których wystąpicie przed obiektywem. Dla lepszego efektu warto, by ubiór wszystkich członków rodziny był w podobnym stylu. Jeśli w Waszym wyobrażeniu idealnej sesji świątecznej pojawiają się eleganckie stroje, to niech będą nimi szykowne koszule i sukienki. Pamiętajcie jednak, że sesja w świątecznej piżamie czy sweterku, czyli ta w nieco luźniejszym stylu, też będzie wyjątkowa i oryginalna. 

A co z kolorami? Niech króluje czerwony, granatowy, czarny, biały, kremowy, srebrny lub złoty. To właśnie z tymi barwami kojarzy się to wyjątkowe święto, Święto Bożego Narodzenia.

UWAGA!

Dobierając ubrania na sesję zdjęciową, unikajcie logo i napisów. Musicie też zrezygnować z elementów, wzorów, które nie są tematycznie związane ze świętami. Chodzi tu np. o motywy kwiatowe itp. Tak więc kwiecista suknia zdecydowanie odpada w przypadku tej konkretnej sesji. 

Co z akcesoriami ?

Warto je mieć! Świąteczne gadżety korzystnie wpłyną na efekt końcowy naszej pracy. W związku z tym możecie zabrać ze sobą ulubione świąteczne gadżety: czapki Mikołaja, rogi renifera, szaliki, rękawiczki i maskotki, a nawet nauszniki i gogle narciarskie. 

Jak pozować do zdjęć ?

Bardzo często w naszym studio pojawiają się Klienci, którzy są zestresowani, zdenerwowani i to wyłącznie dlatego, że w ich ocenie nie potrafią pozować, nie mają pojęcia jak się ustawić. Zdajemy sobie sprawę z tego, że możecie nie być modelami z wieloletnim stażem pracy w modelingu i możecie nie mieć ukrytego talentu do pozowania przed obiektywem. Pamiętajcie, że nie jesteście w tym sami. To fotograf proponuje pozy i daje instrukcje jak się ustawić. Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Waszej strony. Zachęcamy też do wcześniejszego zapoznania się ze specjalnie przez nas stworzoną tablicą inspiracji. Może wpadnie Wam coś w oko. Wtedy koniecznie nam o tym powiedzcie.  

Dla nas sesja świąteczna to praca, ale dla Was powinna być dobrą zabawą. Okazją do spędzenia wspólnych chwil z całą rodziną, bądź z innymi bliskimi, zależnie od tego, z kim tę sesję zaplanowaliście. Tak więc zrelaksujcie się i wypocznijcie. Przyjdźcie do naszego studio w dobrych nastrojach. 

Na koniec mała rada!

Dobrze jest przyjść na sesję, choć kilka minut wcześniej. Dzieci oswoją się z nowym miejscem i z fotografem. Pamiętajcie, że każda minuta spóźnienia spowoduje skrócenie czasu na Wasze zdjęcia. 

Pamiątki

A kiedy będzie już po wszystkim, otrzymacie wydrukowane odbitki. W ofercie mamy też fotoksiążki, fotoobrazy itp. produkty foto. Jeśli macie chęć na tego typu pamiątkę, powiedzcie nam o tym, a z przyjemnością ją dla Was stworzymy. Taka na przykład fotoksiążka ze zdjęciami wnucząt czy całej Waszej rodziny może być doskonałym i wzruszającym prezentem dla rodziców, czy dziadków.

Masz pytania lub wątpliwości ?

Skontaktuj się z nami mailowo: damian@inspiredart.pl lub na Instagramie: @inspiredart_pl 

Szukasz inspiracji ? Zobacz profil @inspiredart na Instagramie oraz fanpage na Facebooku.

zdjęcie : Damian Kapuściński, Inspired Art