fbpx
 

Sesja modowa wykonana wyłącznie przy pomocy techniki analogowej, nadaje całości magicznego klimatu. Plastyka obrazu analogowego zdecydowanie różni się od cyfrowego i idealnie wpasowała się w tematykę tej sesji. Sami zobaczcie co udało nam się razem stworzyć.

Wiosną 2020 roku mieliśmy okazję organizować profesjonalną sesję analogową dla naszej zaprzyjaźnionej projektantki Karoliny – Najama Fashion. Sesja plenerowa odbyła się na nadwiślańskiej plaży w Warszawie. To wyjątkowe miejsce, które w słoneczne dni przyciąga wielu ludzi, w tym również fotografów.  Nic w tym dziwnego, obiektyw uwielbia takie widoki, a kiedy staje przed nim tak fotogeniczna modelka, trudno pohamować się przed wciśnięciem spustu migawki. 

Fotografia fashion to prawdziwe wyzwanie. W końcu tego rodzaju zdjęcie musi przyciągać uwagę, wzbudzać zainteresowanie i zachęcać do zakupu. Tu liczy się pierwsze wrażenie. Klient nie odwiedzi drugi raz tego samego sklepu, nie kliknie już w produkt, który nie spodobał mu się za pierwszym razem. Dlatego tylko dobrze wykonana sesja fashion pomoże w dotarciu do potencjalnego klienta i zainteresowaniu go asortymentem.

Niski stan wody pozwolił nam przedostać się na wysepkę i wykonać fotografie z charakterystycznym, wysuszonym drzewem. Wiał silny wiatr, który utrudniał pracę. Na szczęście na zdjęciach rozwiane włosy Magdy wyglądały zjawiskowo!

Fotografie wykonane techniką analogową są pełne uroku, a możliwość przeglądania albumu z klasycznymi zdjęciami to sama frajda. Czynność ta sprawia zdecydowanie więcej radości niż oglądanie tych samych ujęć w komputerze czy smartfonie. Fotografia analogowa to prawdziwa magia! Co prawda nie jest prosta do wykonania, a wywołanie zdjęć zawsze wymaga większego wysiłku, to jednak wszystko to jest warte zachodu. 

Obserwujemy coraz większe zainteresowanie fotografią analogową, doceniamy naturalność i klimat zdjęć wykonanych tą tradycyjną techniką. Jeśli również jesteś zainteresowany sesją analogową, skontaktuj się z nami mailowo: damian@inspiredart.pl lub na Instagramie: @inspiredart_pl 

Team projektowy

Fotograf : Damian Kapuściński @inspiredart_pl 
Projektantka: Karolina @najama.fashion
Modelka: Magdalena Dawidowicz
Make-up: Natalia Marchaj

Masz pytania lub wątpliwości ?

Skontaktuj się z nami mailowo: damian@inspiredart.pl lub na Instagramie: @inspiredart_pl 

Szukasz inspiracji ? Zobacz profil @inspiredart na Instagramie oraz fanpage na Facebooku.